zpět na úvodní stránku

Hotel Tereziánský dvůr ****

Check-in

od 14.00 do 24.00

Check-out

do 10:00

Pokoje

Nově otevřený designový hotel nabízí celkem 80 plně klimatizovaných pokojů v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny nejmodernějšími LCD te­le­vi­zemi, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem a bezpečnostní schrán­kou včetně moderního zámkového kartového systému.

Služby

Hotelový komplex poskytne svým hostům prostornou restauraci, dva bary, kavárnu a velkou vyhlídkovou terasu po téměř celém obvodu restaurace. Dále je možné využít wellness služeb (bazén, vířivka, sauna, masáže) umístněných v přízemí hlavní budovy. Pro hotelové hosty jsou zajištěny kryté parkovací plochy.

Poloha

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové. Ulice, kde se hotel nachází, patří do turistického okruhu zvaného „Pevnost“ z období baroka, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb.

Cesta k místu konání akce

Hotel je vzdálen 825 m (2 minuty) autem nebo 14 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Komenského, která je od hotelu vzdálená cca 4 minuty, jeďte linkou č. 19 do stanice Zimní stadion. Poté pokračujte pěší chůzí přes řeku cca 6 minut ulicí Hradecká a po levé straně projděte 100 metrů dlouhý Studentský park. Cesta by měla zabrat zhruba 13 minut.

Adresa

Jana Koziny 336, Hradec Králové
www.hotelterezianskydvur.com

 

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.