zpět na úvodní stránku

Hotel Nové Adalbertinum ***

Check-in

od 14.00 do 21.00

Check-out

do 11.00

Pokoje

Hotel nabízí ubytování ve 34 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, TV, telefonem a Wi-Fi připojením.

Služby

Pro hotelové hosty je určeno menší parkoviště na uzavřeném nádvoří za poplatek (nutná rezervace). Parkovat se dá také před hotelem na Velkém náměstí nebo v parkovacím domě. Provoz recepce 24 hodin a Wi-Fi připojení v celém hotelu. Dále je v hotelu k dispozici Salon Rejlová, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o tělo.

Poloha

Hotel se nachází v historickém centru Hradce Králové na Velkém náměstí v prostorách barokní třípatrové budovy. Okolí hotelu poskytuje rozmanité možnosti trávení volného času např. Klicperovo divadlo, Filharmonie Hradec Králové, Muzeum Východních Čech, Galerie Moderního umění, wellness centrum s koupalištěm Flošna, Městské lázně, tenisové a squashové centrum. Součástí náměstí je velké množství kaváren, barů, restaurací a tanečních klubů. Město je dále vyhlášeno svým velkým množstvím pohodlných cyklostezek.

Cesta k místu konání akce

Hotel je vzdálen 1,6 km (4 minuty) autem nebo 12 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Adalbertinum, která je od hotelu vzdálená cca 6 minut, jeďte linkou č. 19 do stanice Zimní stadion. Poté pokračujte pěší chůzí přes řeku cca 6 minut ulicí Hradecká a po levé straně projděte 100 metrů dlouhý Studentský park. Cesta by měla zabrat zhruba 14 minut.

Adresa

Velké náměstí 32, Hradec Králové
www.noveadalbertinum.cz

 

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.