zpět na úvodní stránku

Hotel U Královny Elišky ****

Check-in

od 14.00 do 22.00

Check-out

do 11.30

Pokoje

33 pokojů s výhledem na historické náměstí nebo do parku je vybaveno televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem či vanou. Většina pokojů má vstup z kryté hotelové pavlače s vyhlídkou do hotelového atria.

Služby

Telefon, fax, kopírka k zapůjčení, praní a žehlení prádla do 24 hodin, zprostředkování taxi služby, zajištění výletů do okolí pro 8 lidí mikrobusem, Wi-Fi internetové připojení zdarma, parkování za poplatek (nutná rezervace), recepce 24 hodin denně. V hotelu je umístěno wellness centrum.

Poloha

Hotel se nachází v historické části města Hradec Králové. Je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století.

Cesta k místu konání akce

Hotel je vzdálen 1,8 km (4 minuty) autem nebo 18 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Magistrát města jeďte linkou č. 27 do stanice Zimní stadion. Poté pokračujte pěší chůzí přes řeku cca 6 minut ulicí Hradecká a po levé straně projděte 100 metrů dlouhý Studentský park. Cesta by měla zabrat zhruba 17 minut.

Adresa

Malé náměstí 117, Hradec Králové
www.hotelukralovnyelisky.cz

 

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.