zpět na úvodní stránku

Hotel U České koruny ***

Check-in

od 15.00 do 22.00

Check-out

do 11.00

Pokoje

Každý pokoj je vybaven barevnou televizí s příjmem standardních českých programů a vybraných satelitních programů, internetovým připojením. Pokoje jsou dále vybaveny koupelnou s běžným sociálním zařízením. V pokojích je možnost využití mini lednice.

Služby

Wi-Fi připojení po celém hotelu pro hosty zdarma, parkování (nutná rezervace), praní osobního prádla, recepce otevřena do 23.00. V objektu dále vyčleněn prostor pro parkování motocyklů, jízdních kol a pro uskladnění kočárků. V recepci jsou hostům k dispozici informativní materiály společenských akcí a o městě Hradec Králové a okolí, včetně prohlídkových tras památek a různých zajímavostí.

Poloha

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Hradci Králové, přímo v historickém centru města.

Cesta k místu konání akce

Hotel je vzdálen 1,5 km (4 minuty) autem nebo 16 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Adalbertinum, která je od hotelu vzdálená cca 5 minut, jeďte linkou č. 27 do stanice Zimní stadion. Poté pokračujte pěší chůzí přes řeku cca 6 minut ulicí Hradecká a po levé straně projděte 100 metrů dlouhý Studentský park. Cesta by měla zabrat zhruba 13 minut.

Adresa

Tomkova 180, Staré náměstí, Hradec Králové
www.uceskekoruny.com

 

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.