Sekce nemocničních lékárníků ČFS
pořádá
24. KONGRES NEMOCNIČNÍCH LÉKÁRNÍKŮ
6. a 7. listopadu 2020
Listopadový 24. kongres nemocničních lékárníků poprvé ve virtuální podobě

Vážení účastníci,

jménem organizačního výboru bychom vám všem chtěli touto cestou upřímně poděkovat za účast na prvním virtuálním kongresu NEMLEK 2020. Doufáme, že se vám všechna setkání během jednoho a půl dne vynikajících prezentací líbila.

Statisticky shrnuto:
  • celkový počet registrovaných účastníků virtuálního kongresu – 490
  • celkový počet partnerů – 8, vystavovatelů – 4, podporujících partnerů - 3
  • viděli jste 9 sekcí (včetně zahajovacího a závěrečného slova)
  • slyšeli jste 34 přednášek
  • poslouchali jste 26 přednášejících
  • zúčastnili jste se 2 satelitních sympozií
  • položili jste celkem 143 otázek
  • nejvyšší účast během jedné přednášky byla 350 sledujících posluchačů

Děkujeme také všem přednášejícím kongresu za jejich ochotu projít našimi testovacími zkouškami a připravit přednahrané prezentace. Děkujeme za vaše vynikající přednášky díky nimž měl kongres takový úspěch!

Zvláštní poděkování patří také našim partnerům, vystavovatelům a podporovatelům, kteří umožnili pořádat kongres v této obtížné době.

Ještě jednou vám všem děkujeme, přejeme vám vše nejlepší po celý rok 2021 a budeme se na vás opět těšit v Olomouci u dalšího kongresu NEMLEK 2021, který se bude konat 12.-14. listopadu 2021.

Zůstaňte v bezpečí a ve zdraví
Sekretariát konference

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Kvůli restriktivním hygienicko-epidemiologickým opatřením pro akce pořádané ve vnitřních prostorách jsme se už koncem září rozhodli pořádat listopadový 24. kongres nemocničních lékárníků ve virtuální podobě. Poprvé.

Nová situace přináší zároveň nové možnosti a zkušenosti.

Považujeme za vhodné propojit nemocniční lékárníky zvláště v této chvíli formou, která je povolená a tou je právě virtuální kongres.

Máme ambici připravit kongres, který se bude svojí atmosférou a interaktivitou blížit kongresu reálnému, byť jsme si vědomi, že společenskou část kongresu, debaty v kuloárech, nenahradíme.

Zachovali jsme známou strukturu jednotlivých bloků, ale program jsme koncentrovali do pátečního odpoledne a sobotního dne.

Všechno zlé je pro něco dobré – podoba kongresu umožní shlédnout všechny bloky v reálném čase, případně bude možné jednotlivé přednášky shlédnout i ze záznamu. A protože nebudou žádné paralelní sekce, můžete shlédnout bez omezení kompletní odborný program.

Věříme, že zachováte kongresu svoji přízeň i za této situace.

Pokusíme se Vám ukázat, že i virtuální forma může být zajímavá, a že to bude ve finále vítaná zkušenost pro nás všechny.

Předseda organizačního výboru a koordinátor odborného programu
PharmDr. Marek Lžičař
Mgr. Michal Hojný