Sdílet obrazovku
Sdílet webkameru

FRESENIUS KABI
Website

Fresenius Kabi je celosvětová zdravotnická společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci léčivých přípravků a zdravotnické technologie pro infuzi, transfúzi a klinickou výživu. Naše výrobky a služby slouží k péči o kriticky a chronicky nemocné pacienty.

Naše produktové portfolio zahrnuje komplexní nabídku intravenózních generických léků, infuzních roztoků a produktů klinické výživy, jakož i zdravotnických prostředků a přístrojů určených pro podávání těchto přípravků. V oblasti biosimilárních léků se zaměřujeme na oblast autoimunitních chorob a onkologických onemocnění. První biosimilární lék společnosti Fresenius Kabi jsme uvedli na trh v roce 2019. V rámci transfuzní medicíny a buněčných terapií nabízí Fresenius Kabi produkty pro odběr krevních složek a pro extrakorporální terapii.

Fresenius Kabi zaměstnává přibližně 40 000 lidí po celém světě.

Díky naší firemní filozofii "péče o život" jsme odhodláni poskytnout základní léky a technologie našim partnerům pracujícím ve zdravotnictví, kteří pomáhají pacientům a denně hledají ty nejlepší způsoby, jak čelit každodenním výzvám.


Život zachraňující léčba
Pouze pro přihlášené uživatele.