Sdílet obrazovku
Sdílet webkameru

O společnosti

Zastoupení firmy Servier v České republice zahájilo svou činnost v říjnu roku 1994. Za 25 let působení na farmaceutickém trhu společnost vytvořila partnerství a vybudovala pevné postavení v oblasti kardiologie, diabetologie, interní medicíny, psychiatrie, angiologie, revmatologie a onkologie. Od roku 2013 se SERVIER řadí mezi deset nejvýznamnějších farmaceutických společností v České republice.

Usilujeme o dosahování pokroku v oblasti vývoje léčiv, abychom dokázali společně s profesionálními poskytovateli zdravotní péče sloužit potřebám pacientů. Naší snahou je vytvořit pro budoucí generace svět, v němž bude kvalitní zdravotnická péče dostupná pro všechny.

Více o společnosti na www.servier.cz 

Alfalex

V březnu Servier na českém trhu představil novinku v topické léčbě hemoroidálního onemocnění Alfalex. Alfalex je zdravotnický prostředek, který svým trojitým efektem zmírňuje příznaky hemoroidálního onemocnění a jeho komplikací. Alfalex ve formě masti nebo čípků působí přímo v místě postižení a jeho účinek je komplexní. 

Více informací na www.alfalex.cz

Detralex

Synergický účinek 5 flavonoidů pro vyšší klinickou účinnost (1,2,3 ).

Reference:
1. Černohorská J. Víme vše o účincích flavonoidů. Practicus 2018; 6.  2. Allaert FA. Meta-analysis of the impact of the principal venoactive drugs on malleolar venous edema, Int Angiol; 2012; Vol 31-No4; 310-315. 3. Paysant J et al. Int. Angiol. 2008;27:81-85. Experimentální studie.  

Více na www.zilniporadna.cz
Video Alfalex - Zpátky do sedla