zpět na úvodní stránku

Důležité informace před kongresem

Newsletter č. 2 naleznete zde.

Vážená paní / Vážený pane,

dovolte nám Vám zaslat pár důležitých informací týkající se 25. kongresu nemocničních lékárníků, který se koná ve dnech 12. až 14. 11. 2021 v Olomouci.

MÍSTO KONÁNÍ: Clarion Congress Hotel Olomouc, Olomouc
ADRESA: Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc
POŘÁDAJÍCÍ SPOLEČNOST: Sekce nemocničních lékárníků ČFS
PŘEDSEDA ORGANIZAČNÍHO VÝBORU A KOORDINÁTOR ODBORNÉHO PROGRAMU: PharmDr. Marek Lžičař a Mgr. Michal Hojný

Doprava

Hotel je situován přímo naproti hlavnímu vlakovému nádraží, přibližně 500 m od autobusového nádraží a má výborné dopravní napojení na dálnici směr Praha, Brno a Ostrava. Zastávka MHD do centra města se nachází přímo u hotelu.

Parkování

V okolí Clarion Congress Hotelu se nachází několik míst, kde je možné zaparkovat vozidlo po dobu konání kongresu.

Pro více informací o parkování naleznete zde.

Registrační hodiny

Registrační a ubytovací přepážka bude v hotelu Clarion otevřena v následujících časech:

Pátek, 12. listopadu 2021 15.30–20.00
Sobota, 13. listopadu 2021 08.00–18.30
Neděle, 14. listopadu 2021 09.00–13.30

Registrační poplatky – prezenční/on-line účast

Účastník Včasná registrace
do 24. 9. 2021
Pozdní registrace
od 25. 9. 2021
Člen ČFS* / ČKFA** / ČAS***   2 000 Kč   2 200 Kč
Nečlen ČFS* / ČKFA** / ČAS***   2 600 Kč   2 900 Kč
Ostatní (farmaceutické společnosti a další) 12 000 Kč 12 000 Kč

Registrační poplatek – prezenční účast zahrnuje:

  • vstup na přednášky
  • vstup na výstavu
  • kongresové materiály
  • zahajovací setkání odborníků
  • občerstvení po dobu kongresu

Registrační poplatek – on-line účast zahrnuje:

  • vstup na přednášky
  • vstup na výstavu

Zahajovací setkání odborníků

Datum: pátek 12. listopadu 2021
Čas: 19.00–20.00
Místo konání: Clarion Congress Hotel Olomouc

Tomáš Novotný (klarinet) a Štěpán Sehnal (kytara) vám zahrají výběr z Histoire du Tango od Ástora Piazzolly. Všichni účastníci kongresu jsou srdečně zváni.
 

Společné setkání odborníků

Datum: sobota 13. listopadu 2021
Čas: od 20.00
Místo konání: Clarion Congress Hotel Olomouc
Cena pro účastníky: 200 Kč
Cena pro vystavovatele: 800 Kč

K poslechu a tanci bude hrát DJ.

Program kongresu

Program naleznete zde

Informace pro přednášející

Žádáme přednášející, aby předali svou prezentaci technikovi v sále v den přednášky před začátkem odborného programu či v průběhu přestávek.

COVID-19 ochranná opatření

Žádáme účastníky, aby si přinesli vlastní ochranné prostředky, jelikož nařízení vlády zakazuje pohyb a pobyt osob bez ochranných prostředků dýchacích cest na hromadných akcích.

Během společenských akcích uvnitř platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy.

Kontrola potvrzení o bezinfekčnosti proběhne každý den před registrací. Pro urychlení odbavení si prosím nainstalujte aplikaci Tečka a nahrajte do ní certifikát, kterým se můžete vždy prokázat. Další informace naleznete zde.

Certifikát o účasti

25. kongres nemocničních lékárníků je zařazen do systému celoživotního vzdělávání ČLnK. Účast bude evidována na základě Vaší fyzické i virtuální účasti na přednáškách. Obě formy můžete kombinovat. U prezenční účasti je podmínkou evidence přítomnosti každý jednotlivý den kongresu. Vedle registrace budou umístěné dvě čtečky čárových kódů, kde si naskenujete čárový kód z Vaší jmenovky při příchodu na kongres a při odchodu.

U virtuální formy účasti je podmínkou pro přidělení bodů sledování alespoň 75 % odborného programu (do této dotace nejsou započtena satelitní sympozia partnerů kongresu). Program bude možné podobně jako v loňském roce sledovat také off-line po skončení kongresu až do 31. 12. 2021.

Certifikáty o účasti budou zasílány po skončení kongresu na vyžádání prostřednictvím e-mailové adresy lekarnici@guarant.cz.

Internetové připojení

V kongresových prostorách hotelu Clarion je možné využít Wi-Fi.

Mobilní aplikace

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, ve které naleznete finální vědecký program, knihu abstraktů a další detailní informace.

Již nyní si na svých mobilních telefonech můžete stáhnout mobilní aplikaci, ve které naleznete kompletní vědecký program včetně řečníků, společenský program, partnery kongresu. Mobilní aplikace bude dále doplněna o sborník abstrakt a dotazník spokojenosti. Zúčastněte se networkingu a sledujte aktuality. Registrujte se pomocí Vaší e-mailové adresy a poté zadejte PIN, který Vám přijde na uvedenou adresu, pod kterou jste registrováni na kongres.

Partner mobilní aplikace

Virtuální platforma

Pro virtuální účast na kongrese se přihlaste  na webovou stránku platformy (https://nemlek2021.gcon.me/) a poté klikněte na tlačítko Přihlášení v pra­vém horním rohu.

Stránka bude požadovat zadání Vašich přihlašovacích údajů (e-mail a heslo). Při prvním přihlášení budete požádáni o zadání hesla, které vám přijde na e-mail použitý při registraci na kongres (e-mail přijde z adresy info@gcon.me).

Instrukce pro účastníky naleznete zde.

Celoživotní vzdělávání farmaceutů

Účast na kongresu představuje ideální možnost získat nové informace z oboru, sdílet pracovní zkušenosti s ostatními účastníky a nechat se jimi inspirovat. A navíc získáte také body do celoživotního vzdělávání farmaceutů.

Budete na kongresu osobně? Při příchodu a odchodu načtete kód z vaší kongresové visačky, a to každý kongresový den. Maximálně můžete získat 35 bodů, pokud absolvujete kompletní odborní program od pátku do neděle.

Budete sledovat kongres virtuálně, z pohodlí svého domova? Pak je nutné, abyste odsledovali minimálně 75 % času odborného programu k získání maximálního počtu bodů. 

Jak pro prezenční, tak pro virtuální účast je kongres schválen jako 3 jednodenní akce, hodnotí se tedy každý den odděleně, což poskytuje účastníkům jistou míru flexibility.

 

Budeme se na Vás těšit při on-line přenosu a nebo ještě lépe osobně v Olomouci!

25. kongres nemocničních lékárníků

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00 Praha 9, Česká republika
Telefon: +420 284 001 444
E-mail: lekarnici@guarant.cz
Web: www.kongresnemlek.cz

 

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.